Jak nakupovat

Nakupovat můžete prostřednictvím objednávkového systému tohoto e-shopu nebo e-mailu (Veronika.Lenzova@email.cz).

V objednávce zkontrolujte, zda máte správně vyplněný e-mail a telefon, abychom Vás mohli případně kontaktovat. 

Cena mýdel závisí na hmotnosti, proto Vám bude vypočtena až pro konkrétní zboží. Váha mýdel se pohybuje přibližně v rozmezí 80-120 g, uvedená cena v katalogu je za 100 g. Cena mýdla, jehož 100 g stojí 47,- Kč, se tedy pohybuje v rozmezí 38 - 56 Kč.) V poznámce u objednávky uveďte, zda máte zájem o větší či menší mýdlo (pokud Vám na tom záleží), budeme se Vám snažit v rámci možností vyhovět. 

Věnujte prosím pozornost stavu aktuální dostupnosti u každého produktu. Tento údaj pravidelně upravujeme podle aktuálního stavu zásob přibližně jednou týdně. Možnosti domácí výroby jsou přeci jen omezené (lidskými a prostorovými kapacitami) a mýdla zrají několik týdnů, takže objednací lhůta při dostupnosti "na vyžádání" může být delší. Podrobnosti o dostupnosti konkrétního zboží případně upřesníme telefonicky nebo e-mailem.

Možnosti odběru:

 • Osobní - v Praze, podrobnosti domluvíme individuálně se zákazníkem, ve výjimečných případech je možný odběr i mimo Prahu (záleží na konkrétních okolnostech a individuální domluvě). Adresa uvedená u provozovatele e-shopu (Husitská, Praha 3) je adresa provozovny, nikoli kamenného obchodu s otevírací dobou, kam by se dalo jít nakupovat. Na žižkovské adrese si můžete samozřejmě vyzvednout svou objednávku po předchozí domluvě
 • Zasláním poštou - buď jako doporučená zásilka (obálka) - pro menší zásilky - (maximální rozměr zásilky: hmotnost 0.5 kg, délka 50 cm, šířka 35 cm  a tloušťka 5 cm - takto je možné zaslat maximálně 6 kusů mýdel) nebo jako balík (pro větší zásilky). Větší zboží (sůl do koupele...) je možné zaslat pouze formou balíku. 

Možnosti platby:

 • Při osobním převzetí hotově
 • Platba předem na účet (bližší informace Vám budou zaslány e-mailem)
 • Dobírka (K CENĚ ZA ZBOŽÍ A DOPRAVU SE U DOBÍRKY PŘIPOČÍTÁVÁ 49,- KČ)

Cena dopravy:

 • Osobní odběr - ZDARMA
 • Doporučená zásilka Česká pošta (obálka) - 53,- Kč (v rámci ČR)
 • Balík Česká pošta - 115,- Kč (v rámci ČR)
 • Doručení do zahraničí - podle místa doručení a váhy balíku. Nutno domluvit individuálně (prostřednictvím e-mailu).
(Balné neúčtujeme)

 

ZASÍLÁNÍ OBJEDNÁVEK ZA 500,- KČ A VÝŠE JE V RÁMCI ČR ZDARMA (pro Slovensko neplatí). POPLATEK ZA DOBÍRKU ZŮSTÁVÁ, ZÁKAZNÍK TEDY KROMĚ CENY ZBOŽÍ PLATÍ I 49,-KČ JAKO "DOBÍRKOVNÉ".
Cena objednávky nemusí přesně odpovídat skutečné ceně zboží (systém počítá s váhou mýdel 100 g). Pro dopravu zdarma stačí, aby vytvořená objednávka byla vyšší než 500 Kč, ovšem kromě:
 • poplatku za dobírku
 • rozdílu cen zboží v akci, který odečítám manuálně (pokud je uvedené, že je v akci a že bude cena odečtena při zpracování - v takovém případě se do nároku na dopravu zdarma počítá jen cena po slevě)
 • při opakovaných nákupech, kdy máte nárok na slevu, musí být výše objednávky nejméně za 500 Kč po odečtení slevy

Už je to nějaké složité. Pokud byste nevěděli, dořešíme individuálně v e-mailu :)

 
V případě jakýchkoli nejasností či dotazů nás neváhejte kontaktovat telefonicky či pomocí e-mailu