Napsali o nás/recenze

Zde bychom se s Vámi chtěli podělit o názory zákazníků na náš obchůdek. 

Vaše mýdla krásně pění, jsou velmi příjemná a z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že vůbec nedráždí ani velmi citlivou pokožku se sklony k ekzematickým projevům. Kromě toho nádherně provoní celou skříň. Také mne velmi potěšila varianta balení "Bez plastů", což je další krok, který člověka nic nestojí a příroda ho ocení.
Mýdla od Kormorána bych doporučila naprosto každému a zejména lidem, kteří stejně jako já mají citlivou pokožku, kterou většina běžných mýdel dráždí či neúměrně vysušuje. Dále potom lidem, kteří se zajímají o dopad obyčejných mýdel na životní prostředí (palmový olej, barviva, parfemace, ...) a lidem, kteří nechtějí své tělo zbytečně zatěžovat větším množstvím chemikálií, než je nezbytně nutné. A v neposlední řadě lidem, kteří mají rádi úžasně provoněnou skříň.

Lenka M.

Výborná mýdla, která nevysušují. Používám na moji problematickou pokožku, běžná mýdla mi nevyhovují, moc ji vysušují, mytí těmito mýdly je úplně o něčem jiném, je to příjemné a navíc prospěšné. Tato mýdla nevysušují, ale hojí. Jsem moc spokojená a moc je každému doporučuji. Mýdla i hezky vypadají a oceňuji i ruční výrobu.

Jana Vítková

Jedno mýdlo právě zkouším a je úžasné. S kosmetikou mám všeobecně problém, ale po tomhle mýdle mi moje kůže nepřipadá o tři čísla menší a nemám potřebu se celá hned nakremovat. Všem doporučuji !!

zákaznice Hanka

"Mýdla od Kormorána jsem vyzkoušela, protože je pro mě zajímavé nakupovat u místních malovýrobců a zajímá mě zdravý životní styl. Mám syna s problematickou pletí a sháněla jsem pro něj přírodní neparfémované mýdlo. Syn je s mýdly velice spokojen, a tak jsme na tomto e-shopu nakoupili již několikrát. E-shop U KORMORÁNA doporučuji všem, kdo se zajímají o eko a malovýrobu."

naše zákaznice