Něco o nás

K výrobě domácí kosmetiky nás vlastně přivedl palmový olej. Když jsme chtěli začít kupovat kosmetiku bez něj, zjistili jsme, že to je prakticky nemožné, protože je takřka všudypřítomný, a že bude jednodušší si takovou kosmetiku vyrobit než se ji snažit koupit. Michal je vystudovaný chemik, který má chemii v současné době jako koníček, protože se živí něčím jiným, ale domácí výroba různých věcí ho baví a má v této oblasti spoustu zkušeností - rozšířil tedy svůj zájem i o kosmetiku a především mýdla. Nejdřív se stala odběratelem domácích mýdel celá rodina, pak se okruh rozšířil i na kamarády a známé, přes ně pak na další lidi kolem nich, všichni si naše mýdla oblíbili a objednávali si další. To nás postupně přivedlo na myšlenku otevřít si tento malý e-shop.

(Uvědomuju si, že naše fotka porušuje úplně všechny zásady fotek na webu, protože je z dovolené, vůbec tam nepůsobíme seriózně ... a ještě k tomu je tam s námi pes, který se o mýdla vůbec nezajímá :) Ano, klasika, prostě jinou společnou fotku nemůžu najít ... tedy kromě svatební, ale ta se hodí ještě méně :) časem ji určitě vyměním)

Všechny naše produkty jsou přírodní, ručně vyráběné, bez palmového oleje. Jsou šetrné k životnímu prostředí a neobsahují žádné chemické látky. Podle ohlasu našich zákazníků jsou vhodné pro osoby s citlivou pokožkou, se sklonem k alergiím a ekzémům.