Townley, John: Dynamická astrologie

276

TOWNLEY, John. Dynamická astrologie: využití planetárních cyklů ke zlepšení vašeho soukromého života i vaší kariéry : [jednoduchý a postupný návod ke zjištění vlivu planet na váš život]. Praha: Pragma, c2000. ISBN 80-7205-756-1. 181 stran. Stav: velmi dobrý. 


  • Skladem
80 Kč
Kategorie: Astrologie
 

Kniha Dynamická astrologie je určena ke každodennímu praktickému využívání a odhaluje nové cesty k dosažení úspěchu, pokroku v kariéře a osobním vývoji. Ať již jste v této oblasti profesionály nebo pouhými začátečníky, kteří se učí porozumět horoskopům, jistě vás zaujme pohled spojení mezi přirozenými vesmírnými cykly a lidským jednáním. Tím, že se je naučíte využívat ve svůj prospěch, získáte výhody, o nichž jste dříve neměli nejmenší tušení. Vyvarujete se omylů a odhalíte skryté nepřátele, kteří by mohli překážet vašemu osobnímu a profesionálnímu rozvoji. Používáním grafů týkyjících se jednotlivých znamení odhadnete, co přinese následující rok nebo desetiletí dříve, než se to skutečně stane. Ve vědění je síla a tu můžete využít na cestě k úspěchu a prosperitě díky přirozené energii, která vás obklopuje.

John Townley je známý astrolog, spisovatel, skladatel a historik. Jeho profesionální zkušenosti zahrnují oblasti podnikání, věd, umění, žurnalistiky, dějin námořnictví a tvořivých umění. Řada jeho knih a článků byla přeložena do mnoha jazyků pro zájemce z celého světa. Dynamická astrologie je souhrnem jeho dosavadní práce v oblasti praktické astrologie a osobních teoretických poznatků o životě.