Jak nakupovat

JAK NAKUPOVAT

Nakupovat můžete prostřednictvím objednávkového systému tohoto e-shopu nebo e-mailu (Veronika.Lenzova@email.cz).

V objednávce zkontrolujte, zda máte správně vyplněný e-mail a telefon, abychom Vás mohli případně kontaktovat. Objednáváte-li si pouze e-book, stačí vyplnit jen e-mail (případně jakékoli znaky v ostatních polích, aby systém umožnil objednávku zadat). 

Protože numerologické rozbory a ostatní věci se nakupují odlišně, má „Jak nakupovat“ dvě samostatné části:

NÁKUP NUMEROLOGICKÝCH ROZBORŮ

Numerologické rozbory není možné vypracovat bez data narození osoby, které se rozbor týká.

Po zvolení konkrétního druhu numerologického rozboru můžete rovnou zadat datum narození osoby, pro kterou rozbor chcete, do poznámky pro prodejce (musí se zakliknout při vyplňování objednávky). Připište rovněž křestní jméno dotyčného člověka, případně poznámku, zda jde o muže, či o ženu, pokud to není ze jména zřejmé. Rovněž můžete přidat otázku nebo konkrétní téma, na které by se měl rozbor zaměřit, či poznámku k termínu, pokud máte nějaký zvláštní požadavek. Pokud nevyplníte, doptám se Vás po e-mailu, ale vypracování se tím zdrží.

Po zadání objednávky Vám pošlu e-mail s platebními údaji.

Rozbor Vám zašlu ve lhůtě uvedené přímo u konkrétních produktů, po obdržení platby. Ještě před zasláním rozboru Vám zašlu fakturu na částku za rozbor. Pokud potřebujete dodání zkrátit, napište mi to. Budu se snažit Vám vyjít vstříc, ale nemůžu nabízet nesmyslně krátké termíny (velký rozbor do druhého dne apod.) ani vždycky zaručit zkrácení termínu (záleží na mé aktuální vytíženosti). Vždycky se snažím vyjít lidem vstříc, ale preferuji kvalitní práci před bleskovými termíny.

Rozbory zasílám formou e-mailu, je možné i zaslat doporučenou poštou za cenu doporučeného dopisu.

Po uvedené/dohodnuté lhůtě Vám zašlu rozbor na e-mail (pokud mezitím dorazí platba). O tom, jak chráním Vaše data před zneužitím či odcizením, se dočtete ZDE.

 

NÁKUP KNIH, SVÍČEK A DAŠÍCH VĚCÍ

Knihy jsou antikvární, tedy použité. Od každé máme na skladě pouze jeden kus. Systém sám neaktualizuje dostupnost, tudíž se může stát, že knihu krátce předtím již někdo koupil. Definitivní potvrzení dostupnosti dostanete e-mailem.

Svíčky jsou ručně vyráběné, jejich dostupnost odpovídá údajům v e-shopu.

Možnosti odběru:

  • Osobní - v Praze, podrobnosti domluvíme individuálně se zákazníkem, ve výjimečných případech je možný odběr i mimo Prahu (záleží na konkrétních okolnostech a individuální domluvě).
  • Zasláním poštou: - buď jako doporučená zásilka (obálka) - pro menší zásilky - (maximální rozměr zásilky: hmotnost 0.5 kg, délka 50 cm, šířka 35 cm  a tloušťka 5 cm, nebo jako balík (pro větší zásilky). Možnosti dopravy případně domluvíme individuálně v e-mailu.

Možnosti platby:

  • Při osobním převzetí hotově
  • Platba předem na účet (bližší informace Vám budou zaslány e-mailem)
  • Dobírka (K CENĚ ZA ZBOŽÍ A DOPRAVU SE U DOBÍRKY PŘIPOČÍTÁVÁ 49,- KČ)

Cena dopravy:

  • Osobní odběr - ZDARMA
  • Doporučená zásilka Česká pošta (obálka) - 61,- Kč (v rámci ČR)
  • Balík Česká pošta - 129,- Kč (v rámci ČR)