MILÍ ZÁKAZNÍCI, OD 8. DO 17. 6. ODLÉTÁ KORMORÁN DO TEPLÝCH KRAJIN. KDYŽ MU NECHÁTE DOPIS, PŘEČTE SI HO, AŽ SE VRÁTÍ.

Jak nakupovat

Nakupovat můžete prostřednictvím objednávkového systému tohoto e-shopu nebo e-mailu (Veronika.Lenzova@email.cz).

V objednávce zkontrolujte, zda máte správně vyplněný e-mail a telefon, abychom Vás mohli případně kontaktovat. Objednáváte-li si pouze e-book, stačí vyplnit jen e-mail (případně jakékoli znaky v ostatních polích, aby systém umožnil objednávku zadat). 

Cena produktů závisí na hmotnosti, proto Vám bude vypočtena až pro konkrétní zboží. Váha se pohybuje přibližně v rozmezí 80-120 g, uvedená cena v katalogu je za 100 g.  V poznámce u objednávky můžete uvést, zda máte zájem o větší či menší kus (pokud Vám na tom záleží), budeme se Vám snažit v rámci možností vyhovět. 

Věnujte prosím pozornost stavu aktuální dostupnosti u každého produktu. Tento údaj pravidelně upravujeme podle aktuálního stavu zásob přibližně jednou týdně. Možnosti domácí výroby jsou přeci jen omezené (lidskými a prostorovými kapacitami) a mýdlové dekorace zrají několik týdnů, takže objednací lhůta při dostupnosti "na vyžádání" může být delší. Podrobnosti o dostupnosti konkrétního zboží případně upřesníme telefonicky nebo e-mailem.

Možnosti odběru:

 • Osobní - v Praze, podrobnosti domluvíme individuálně se zákazníkem, ve výjimečných případech je možný odběr i mimo Prahu (záleží na konkrétních okolnostech a individuální domluvě). Adresa uvedená u provozovatele e-shopu (Husitská, Praha 3) je adresa provozovny, nikoli kamenného obchodu s otevírací dobou, kam by se dalo jít nakupovat. Na žižkovské adrese si můžete samozřejmě vyzvednout svou objednávku po předchozí domluvě
 • Zasláním poštou: - buď jako doporučená zásilka (obálka) - pro menší zásilky - (maximální rozměr zásilky: hmotnost 0.5 kg, délka 50 cm, šířka 35 cm  a tloušťka 5 cm - takto je možné zaslat maximálně 6 kusů mýdel) nebo jako balík (pro větší zásilky). Větší zboží (sůl do koupele...) je možné zaslat pouze formou balíku. Cena dopravy viz text níže.

Možnosti platby:

 • Při osobním převzetí hotově
 • Platba předem na účet (bližší informace Vám budou zaslány e-mailem)
 • Dobírka (K CENĚ ZA ZBOŽÍ A DOPRAVU SE U DOBÍRKY PŘIPOČÍTÁVÁ 49,- KČ)

Cena dopravy:

 • Osobní odběr - ZDARMA
 • Doporučená zásilka Česká pošta (obálka) - 61,- Kč (v rámci ČR)
 • Balík Česká pošta - 129,- Kč (v rámci ČR)
 • Doručení do zahraničí - podle místa doručení a váhy balíku. Nutno domluvit individuálně (prostřednictvím e-mailu).
 
ZASÍLÁNÍ OBJEDNÁVEK ZA 500,- KČ A VÝŠE JE V RÁMCI ČR ZDARMA (pro Slovensko neplatí). POPLATEK ZA DOBÍRKU ZŮSTÁVÁ, ZÁKAZNÍK TEDY KROMĚ CENY ZBOŽÍ PLATÍ I 49,-KČ JAKO "DOBÍRKOVNÉ".
Cena objednávky nemusí přesně odpovídat skutečné ceně zboží (systém počítá s váhou mýdel 100 g). Pro dopravu zdarma stačí, aby vytvořená objednávka byla vyšší než 500 Kč, ovšem kromě:
 • poplatku za dobírku
 • rozdílu cen zboží v akci, který odečítám manuálně (pokud je uvedené, že je v akci a že bude cena odečtena při zpracování - v takovém případě se do nároku na dopravu zdarma počítá jen cena po slevě)
 • při opakovaných nákupech, kdy máte nárok na slevu, musí být výše objednávky nejméně za 500 Kč po odečtení slevy
 • Naopak pokud je výsledná cena nižší než 500 Kč po navážení zboží, nárok na dopravu zdarma zůstává (důležitá je částka za objednávku, protože váhu zboží zákazník nemůže ovlivnit).

Už je to nějaké složité. Pokud byste nevěděli, dořešíme individuálně v e-mailu :) V případě jakýchkoli nejasností či dotazů nás neváhejte kontaktovat telefonicky či pomocí e-mailu