Reference

CO O MNĚ ŘÍKAJÍ ZÁKAZNÍCI

Obr%C3%A1zek%20reference

Veroniko, moc vám děkuji za krásně vypracovaný rozbor. Je to tak pravdivé. Úplně to na mě sedí! Mám teda spoustu práce :-) zlepšit svoje vlastnosti. Hodně mi to pomohlo. Děkuji

Věra - budoucnost podle numerologie

Rozbor máte vážně krásně zpracovaný, už jsem ho stihla všem kolem sebe vychválit. Malou v tom, co jde, vážně poznávám… Rozbor mě tak nadchnul, že bych si pak chtěla nechat vypracovat i na sebe a pak taky partnerský. Jinak, v rozboru se mi strašně líbí Váš osobní názor, kterým to prokládáte. Takto z toho člověk při čtení hned pozná, že to, co děláte, Vás baví, a hlavně, že se vždy té osobně, kterou rozebíráte, vážně věnujete.

Klára - numerologický rozbor dítěte

Dobrý den jsem maminka…, které jste dělala rozbor. Moc děkujeme a opravdu jste jí popsala pravdivě. Jsem překvapená, kolik věcí na dcerku sedí a kolik věcí jsem se o ní díky rozboru dozvěděla, které mi pomohly dceru pochopit. Moc děkujeme za rozbor a plno cenný rad.

Petra - numerologický rozbor dítěte

Z Vašeho numerologického rozboru, mi zůstává rozum stát. Vždyť my se přece vůbec neznáme a o sobě jsem Vám kromě jména a data narození vůbec nic neřekla. Přesto jste mě popsala naprosto dokonale a musím uznat, že i včetně negativních vlastností, kterých jsem si vědoma. Stejně tak i druhý rozbor pro moji neteř sedí až s detailní přesností.

Ivona Jánská - dva osobní numerologické rozbory

(Reference mi zaslaly zákaznice obchůdku U kormorána, originály mám uložené.)

 

Záznamy nebyly nalezeny...