Orientační vztahový rozbor

300

Základní pohled na vztahovou dynamiku, orientace ve vztahu, úkol daného vztahu a jeho základní charakteristika, na závěr shrnující pohled na vztah. Součástí je i odpověď na 1 otázku podle výběru zákazníka týkající se daného vztahu. Dokončení do pěti pracovních dnů od přijetí platby. 
Při objednání vyplňte do poznámky data narození a křestní jména obou partnerů.


  • Skladem
500 Kč
Kategorie: Numerologické rozbory
 
Základní pohled na nějaký vztah z hlediska čísel. Partnerské číslo charakterizuje úkol vztahu podle čísel, základní dynamiku vztahu i to, jak se oba partneři chovají právě v tomto vztahu (všichni víme, že se každý chováme různě podle toho, s kým zrovna jsme - k rodičům, ke kamarádce, k různým partnerům...). Vzájemná kompatibilita životních a psychických čísel i shoda podle slunečního znamení přiblíží shody i problémy partnerského vztahu. 
Tento rozbor není zdaleka tak podrobný jako partnerský numerologický rozbor, ale dává základní orientaci ve vztahu; lze jej rovněž doporučit na prozkoumání již skončených vztahů, pokud chceme zjistit, proč se v nich něco dělo, vzít si z nich poučení do budoucnosti. Především ale pomůže zorientovat se ve vztazích aktuálních - zjistit, jak se k sobě hodíme, jaké jsou silné a slabé stránky vztahu, co vylepšit, co dělat / nedělat...
 
Součástí rozboru je:
● vztahové číslo
● charakteristika životních (popř. psychických) čísel obou partnerů
● charakteristika křestních jmen obou partnerů
● shoda podle životních a psychických čísel
● shoda podle slunečních znamení
  • shrnutí vztahu z pohledu vztahových čísel
  • odpověď na 1 otázku dle Vašeho výběru týkající se daného vztahu
 
 
Rozbor bude zaslaný na e-mail za 5 pracovních dnů od připsání platby.
Ukázka části rozboru je v náhledových fotografiích.