Partnerský numerologický rozbor

219
Neohodnoceno

Numerologický rozbor partnerů (dvou osob) - v čem si rozumějí, v čem ne, jak se chovat, aby spolu vycházeli co nejlépe. Součástí je i rozbor povahy každého zvlášť. Vyhotovení do 15 pracovních dnů od přijetí platby. Při objednávce napište do poznámky data narození a křestní jména partnerů (popř. hodinu a místo narození, pomohou údaje zpřesnit). 

Po dobu trvání valentinské akce (12. 2. - 21. 2. 2021) je součástí bonus - budoucnost podle numerologie pro jednoho z partnerů zdarma. 

 


  • Skladem
890 Kč
Kategorie: Numerologické rozbory
 

Partnerský numerologický rozbor vám pomůže pochopit:

  • jak jeden druhého vidíte, vnímáte,
  • co ten druhý na lidech oceňuje, a co mu naopak vadí,
  • jak dává najevo lásku a sympatie, a jak naopak, když mu něco vadí,
  • jak byste spolu navzájem mohli nejlépe vycházet.

 

Kromě toho obsahuje i podrobné osobní rozbory obou partnerů a charakteristiky jejich křestních jmen. Nejedná se o předpověď budoucnosti! Nic takového v rozboru nenajdete, spíš si ho představte jako psychologický rozbor, s tím, že místo z diagnostických rozhovorů a dotazníků vychází z čísel data narození, popř. astrologických údajů (pro doplnění). 

Partnerský numerologický rozbor obsahuje všechny údaje z orientačního vztahového rozboru (partnerské číslo, shodu podle slunečního znamení, podle životních/psychických čísel...), ale jde do daleko větší hloubky a obsahuje kompletní rozbor povah partnerů (orientační ne).

Rozbor může dát odpověď i na otázku, zda se nějací lidé k sobě jako partneři hodí, zda si budou rozumět. Nemusí se používat jen k rozboru partnerů životních, může poradit i pro příbuzné, přátele, partnery v oblasti pracovní. 

K vyhotovení rozboru nutně potřebuji data narození a křestní jména obou posuzovaných osob. Datum narození a křesní jméno můžete zadat při vyplňování objednávky do poznámky pro prodejce (musí se zakliknout při vyplňování objednávky). Další údaje (čas a místo narození), křestní jména pomohou rozbor zpřesnit (používám astrologii jako doplňkovou metodu). 

Numerologický rozbor odesílám po obdržení platby, v předem dohodnutém termínu. Standardně zasílám e-mailem, je možné i zaslání poštou (výběrem příslušné varianty).